פירה העיר המרכזית בסנטוריני

פירה , בירת סנטוריני, היא אחד המקומות הטובים ביותר לראות באי. במהלך הטיול שלך בסנטוריני, אתה בהחלט רוצה גלו את הבתים המפורסמים בלבן וכחול לשוטט בסמטאות צרות ציוריות תהנה בוטיקים אופנתיים ו מלונות יוקרה עם בריכות אינסוף תוכלו להתפעל מנופים מרהיבים של לוע הר הגעש. ובכן, יש לך מזל: לפירה יש את כל זה!

זוהי העיר הקיקלדית המושלמת, נוף גלויה אמיתי. לשוטט בסמטאות העיר ולגלות את נקודות הנוף המרהיבות של הים והקלדרה. אתה בטוח תתאהב באי (גם אם הוא צפוף לעתים קרובות!). מפירה, סעו בשביל ההליכה היפה כדי להגיע לכפרים פירוסטפני (10 דקות הליכה בלבד) ואימרוביגלי (הנקודה הגבוהה ביותר בלוע הר הגעש, במרחק 30 דקות מפירה). תכנן לפחות בין שעה לשעתיים , כיוון שתעצור כל 2 מטרים כדי ליהנות מהנוף ולצלם!

תוכלו גם ללכת ברגל אל הנמל הקטן של פירה סקאלה. די קל לרדת ב -587 המדרגות, אבל העלייה לקום יכולה להיות קשה יותר, במיוחד מתחת לשמש! אם אתה עייף מכדי ללכת, קח את הרכבל של סנטוריני. במהלך נסיעה נחמדה זו תתפעלו מהאי מזווית אחרת. כרטיס לכיוון אחד עולה 6 €.

אתה יכול גם לקבל טרמפ על חמור, אבל לא הייתי ממליץ על זה, מכיוון שלבעלי חיים מתעללים לעתים קרובות. אם אתה חובב היסטוריה, או אם אתה רוצה לדעת יותר על סנטוריני, תוכל לבקר בשני מוזיאונים בפירה: מוזיאון הטרה הפרהיסטורית , חושף שרידים שהתגלו באקרוטירי (אספר לכם עליו יותר מאוחר) וחפירות ארכיאולוגיות אחרות על סנטוריני.

המוזיאון הארכיאולוגי ואוסף השרידים שלו מכל סנטוריני, כולל אגרטלים מאקרוטירי. פירה היא גם מקום נהדר ליהנות מחיי הלילה בסנטוריני: תוכלו למצוא את הברים, המסעדות ומועדוני הלילה הטובים ביותר באי !

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *