איפה לשהות ברודוס
בעת ביקור ברודוס, תוכלו להישאר בעיר מימי הביניים או בסביבתה, או לבחור באחד מאתרי הנופש הרבים שעל חוף הים הממוקמים ליד פליראקי או בחוף המזרחי.

בהתאם למה שאתה אוהב, להלן מבחר המקומות הטובים ביותר לשהות ברודוס.

המלונות הטובים ביותר בעיר רודוס
  • מלון אנג’לה סוויטס ולובי: ממוקם בלב העיר רודוס, רק 600 מטרים מארמון המאסטר הגדול. החדרים הזוגיים המודרניים מתחילים מ- 60 € ללילה, כולל ארוחת בוקר. נקודות חזקות: הבריכה החיצונית, המיקום, השקט.
  • מלון איביסקוס: ממוקם רק 200 מטרים מהאקווריום, וקילומטר אחד מהעיר מימי הביניים. החדרים הזוגיים המרווחים והמוארים מתחילים מ- 90 €, כולל ארוחת בוקר. מה אהבתי: הבריכה, המיקום על שפת הים, ארוחת הבוקר הנהדרת.
  • סוויטות Bellevue: ממוקמות 15 דקות מהעיר מימי הביניים. מלון זה מציע חדרים זוגיים עם חלונות מפרץ גדולים ונוף לים, החל מ- 180 € ללילה, כולל ארוחת בוקר. נקודות חזקות: הבריכה, הצוות האדיב, ארוחת הבוקר השופעת והמגוונת.
  • סוויטות וספא רודוס פארק: מלון 5 כוכבים זה ממוקם במרחק של 5 דקות הליכה בלבד מהכניסה לעיר מימי הביניים. אתה תאהב את החדרים הזוגיים המרווחים והנוחים שלה, עם מרפסת ונוף של הגנים או העיר. המחיר מתחיל ב -210 € ללילה, כולל ארוחת בוקר. מה אהבתי: הבריכה, הגינה, הספא, המיקום. הבחירה הטובה ביותר לשהייה יוקרתית

המלונות הטובים ביותר בחוף המזרחי של רודוס

  • מלון דיאס סטודיוס: ממוקם במרחק של 10 דקות הליכה בלבד מהחוף וממרכז העיר פליראקי. דירות הסטודיו, עם מטבח קטן ומרפסת, החל מ- 40 € כולל ארוחת בוקר. נקודות חזקות: האווירה המשפחתית, הניקיון.
  • מתחם אתר הנופש לה מרקיזה: ממוקם במרחק של 4 דקות בלבד מהחוף, בלב פארק טבע בן 12 דונם, מלון 5 כוכבים זה מציע חדרים זוגיים עם נוף נהדר של הגנים, החל מ -100 € ללילה כולל ארוחת בוקר. מה אהבתי: 6 בחוץ והבריכה המקורה, הפארק, העיצוב היפה של החדר. זה התמורה הטובה ביותר לכסף ברודוס!
  • Esperos Village Blue & Spa – מבוגרים בלבד: אתר נופש מפואר זה ממוקם באתר הנופש פליראקי על חוף הים. החדרים המוארים והגדולים עם נוף לים, החל מ -150 € ללילה, כולל ארוחת בוקר. נקודות חזקות: ההסעה החופשית בתוך אתר הנופש, מגרשי הטניס והשקט של מלון זה למבוגרים בלבד! זהו המלון הטוב ביותר עבור שער רומנטי ברודוס!
  • אתר הנופש וספא Elysium: ממוקם על חוף הים של קליתיאה. החדרים המרווחים והאלגנטיים, עם נוף נהדר לים, החל מ -180 € ללילה, כולל ארוחת בוקר. נקודות חזקות: בריכת “הלגונה”, הספא בגודל 800 מ”ר, החוף הפרטי, מסעדת הגורמה, ארוחת הבוקר המדהימה.
  • אתר הנופש והספא Mitsis Alila: מלון 5 כוכבים זה ממוקם בפליראקי. החדרים הזוגיים באמת אלגנטיים ומעוצבים היטב, עם נוף לים. המחיר מתחיל ב -270 € ללילה לחבילה הכוללת הכל. מה אהבתי: הבריכה הפנימית והחיצונית, המסעדה הנהדרת, החוף הפרטי, המתקנים. הבחירה הטובה ביותר לשהייה יוקרתית באתר נופש ברודוס!

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *