הנמל של סנטוריני

מפרץ אמודי הוא כפר דייגים קטן הממוקם מתחת לאויה.

אתה יכול להגיע לשם בהליכה במדרגות 300 המדרגות החל מאויה. אתה יכול גם לנסוע לשם, אבל אם כן, אל תלך לסוף הדרך, מכיוון שקשה לחזור לאחור. פשוט החנה את מכוניתך לאורך הכביש וסיים ברגל.

מעמודו הנוף של צוקי האוכרה ואויה ממש יפה.

יש גם כמה טברנות ומסעדות נחמדות על שפת הים. זה מושלם אם אתה אוהב דגים טריים!

.ואם אתה רוצה לטבול בים, עקוב אחר השביל אחרי המסעדות. תוכלו למצוא מקום נחמד לשחות ולצלול למים.

ן בחוף הצפון מערבי של סנטוריני, כ -13 קילומטרים מפירה, בתחתית הכפר איה האידילי. היישוב כולו עוצר נשימה בשל הארכיטקטורה שלו, היופי הטבעי והנוף שהוא מציע בפאר. כדי להגיע לאממודי תוכלו לעקוב אחר הכביש הירידה המוביל לשם או לחילופין, עליכם לרדת סביב 200 מדרגות ברגל או ברכיבה על חמור, דבר האופייני לסנטוריני.

מפרץ אממודי משתרע מתחת לצוקי הקלדרה המרשימים. מלבד הנמל עם סירות הדייגים, יש חוף עם טברנות דגים מסורתיות שבהן תוכלו לנסות דגים טריים ומתכונים מקומיים וליהנות מהנה בסביבה שאין כמוה. אבל מספיק רק טיילת בשביל זה כדי לרתק אותך ולהעניק לך רגעים ותמונות ייחודיים. רוב האנשים מבקרים באממודי כדי לשחות במים הגבישיים או אפילו לנסות צלילות נועזות מהסלעים. אין כאן חוף או מתקנים, רק המים הצלולים והנוף הנהדר של היישוב אויה הניצב על ראש הצוקים האדמדמים, נפרש מולך בזמן השחייה. בקצה השביל טמון מקום צלילה פנטסטי. באזור אממודי יש גם מרכז צלילה.

אממודי מומלץ מאוד מכיוון שהוא נוף מופלא ומציע חווית שחיה חלופית, אין כמו אתרי החוף הקוסמופוליטיים. אם אתה רוצה להישאר כאן יש חבורה של אפשרויות מגורים בכפר אויה שבוודאי יספקו אותך.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *